18.04.2011

122. A-skirt for charlie's angel

Song of the day: Take my heart - Soko

'I don't care, I don't care if I might been carried away
If you swear, if you swear to give me your heart in return'

Today wearing: garry webber jacket - sh, corsetto floral top - stradivarius,  skirt - sh, belt - river island, bag - vero moda, pink floyd sneakers - converse outlet.

Od pewnego czasu próbuję okiełznać moją odrastającą grzywkę. Ostatnio wpadłam na pomysł zmiany miejsca przedziałka i teraz czeszę go równo po środku głowy (szaleństwo, nie?).W efekcie wyglądam jak:
a) pewna polska celebrytka o której ostatnio zrobiło się głośno, gdyż ze względu na swój zawód celebrytką wcale nie powinna być;
b) jedna z klasycznych Aniołków Charliego.
Sama nie wiem co gorsze. Chyba czas iść do kompetentnego fryzjera który mi coś zgrabnego doradzi. A może by tak nieco rozjaśnić...?
W kwestii stroju - zdjęcia robione świeżo po moim ostatnim w życiu dniu szkoły, co w pewnym stopniu uzasadnia dość ofensywną pozycję 'na zombie' prezentowaną na zdjeciu pierwszym. Na innych zdjęciach było tylko gorzej, wierzcie mi. Swoją drogą dziś moja polonistka oddała mi moje sprawdzone wypracowanie z krótkim acz rzeczowym komentarzem napisanym na czerwono pod spodem:
Droga M.,
Miałaś gorączkę?
Chyba będzie mi jej brakowało. To jest polonistki, a nie gorączki rzecz jasna. Na moje nieszczęście chora wtedy nie byłam, praca była po prostu koszmarna sama z siebie. No cóż, w końcu nie można mieć wszystkiego...

biotechonology
photo: dejw

9 komentarzy:

 1. WYGLĄDASZ WPROST POWALAJĄCO!!!GORSET TRAMPKI NAKRYCIE, WSZYSTKO JEST PIĘKNE. NO I PRZELECIAŁAM CAŁY BLOG I ZAINSPIROWAŁAŚ MNIE DOBRYCH WIĘCEJ NIŻ PARĘ RAZY!!! NO I OBSERWUJĘ I POZDRAWIAM!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. wyglądasz świetnie, wiosennie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo w moim stylu, gdyby zmienić buty. Super :)

  OdpowiedzUsuń
 4. I like the hair. It look nonchalantly fabulous, if you know what I mean :)

  OdpowiedzUsuń