8.03.2011

115. bibliocamp, czyli wystawa szafiarek w bibliotece


'I don't believe you, you're not the truth
No one could look as good as you'

Gdańska Biblioteka Miejska przy ul. Mariackiej wystąpiła do swych rodzimich szafiarek z niezwykła inicjatywą jaką jest wystawa fotografii. Ja, oraz cztery inne szafiarki - Agnieszka z Around My Closet, Cudak, Kayaretro oraz Veronica Fraticelli - miałyśmy okazję, zaszczyt, choć przede wszystkim myślę że przyjemność, współpracować przy projekcie. Z mojej strony pozostaje co prawda fotograficzny niedosyt (mało mi! ;), ale myślę że i tak dzisiejsze otwarcie należy zaliczyć do udanych. Zajrzyjcie koniecznie do biblioteki do 8.04! (więcej informacji tutaj) A przy okazji ósmego dnia marca - robi się tak romantycznie widząc te wszystkie obdarowane różami kobiety dziś na ulicach.
Krótka fotorelacja z inauguracji wystawy:
Ludzi zebrało się całkiem sporo, tych młodszych i straszych - jak widać temat blogosfery jest ostatnio na czasie:
 Imprezę rozpoczął pokaz kawałka kolekcji Aleksandry Staniszewskiej, z którego to niestety nie udało mi się zrobić żadnego zdjęcia. Następnie każdy z kieliszkiem wina/szklanką soku udał się w trasę dookoła biblioteki w celu oglądania wystawy:

 Pokaz printscreenów z blogów wyświetlany był przez cały czas trwania otwarcia:
Mój ulubiony patent wieczoru, czyli wąsaty mickey <3:
 Jak widać florystycznie wzory będą modne w tym sezonie ^^ / przy wpisywaniu się do księgi pamiątkowej :
No i zdjęcie ze zdjęciem, pt. 'bezkresne zdziwienie' (ze względu na mizerny wyraz twarzy to zdjęcie zdecydowanie nie powinno nadawać się do publikacji, jednakże nie było czasu na poprawki):
Do zobaczenia!
biotechnology
photo: dejw

2 komentarze: